1. W Dniu Zmartwychwstania Pańskiego wszystkim naszym Parafianom oraz obecnym z nami Gościom przesyłamy najserdeczniejsze pozdrowienia.
  2. Jutro drugi dzień świętowania wielkanocnego, a zarazem Oktawa wielkanocna, której uwieńczeniem będzie Niedziela Miłosierdzia Bożego. Przygotowaniem do Niedzieli Miłosierdzia Bożego będzie codzienna Oktawa, którą odmawiamy po Mszach wieczornych.
  3. Jestem wdzięczny za piękną inicjatywę Wspólnoty Wojowników Maryi w postaci Straży przy Grobie Pana Jezusa. Dziękuję wszystkim za włączenie się w tę posługę.
  4. Dziękuję ks. Stanisławowi, p. Krzysztofowi i całej ekipie, która przygotowała dekorację Grobu i Ciemnicy—za piękne kwiaty.
  5. Przypominam, że w następną niedzielę (24.04) w Domu Kultury o godz. 15.00 obejrzymy znakomity film o św. Bracie Albercie „Nędzarz i Madame”. Będą wraz z nami p. Magdalena Michalak (grająca rolę Madame) oraz reżyser Wiktor Ludwig – po filmie spotkanie z tymi twórcami. Zapraszamy wszystkich na ten film, który pięknie wpisuje się w Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Szczególne zaproszenie kieruję do młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania – niech udział w tym filmie i spotkaniu będzie jednym z elementów przygotowania do Bierzmowania.
  6. Pragnę także poinformować, że następne wydarzenia, które miało się odbyć w sobotę (23.04) o godz. 20.00 w naszej świątyni będzie miało miejsce za dwa tygodnie – 30 kwietnia. Będzie to koncert, podczas którego
    wystąpi znany muzyk Krzesimir Dębski oraz Andrzej Rybiński – znany z zespołu „2 plus 1” (Windą do nieba, Choć, pomaluj świat). Muzykom będzie towarzyszyła także nasza przedborska orkiestra.
  7. Przypominamy o pielgrzymce do Lichenia – wyjazd w sobotę, o godz. 5.00 (rano).
  8. Pozdrawiamy wszystkich Jubilatów i Solenizantów.