1. Dziś w naszych modlitwach polecamy Bogu przez pośrednictwo Matki Bożej Serdecznej całe Seminarium Duchownego w Radomia: profesorów i alumnów, a ofiary dziś złożone na tacę będą przeznaczone na WSD w Radomiu.
  2. Dziś także, po Mszach świętych będzie zbiórka ofiar do puszek na dzieło Pomocy Kościołowi w Potrzebie.
  3. Wciąż można nabywać kalendarze na 2023 rok – zachęcamy.
  4. Od grudnia ruszamy z Katechizacją narzeczonych, którzy w najbliższym czasie zamierzają zawrzeć związek małżeński. Spotkania będą się odbywały w soboty, co dwa tygodnie. Pierwsze spotkanie będzie 3 grudnia o godz. 10.00 w Domu Formacji.
  5. W naszej parafii, obok tradycyjnych Kół Różańcowych, w ostatnich latach powstało kilkadziesiąt Róż Różańcowych w różnych konfiguracjach. Ostatnio Konferencja Episkopatu Polski podjęła decyzje, że wszystkie grupy modlących się na różańcu będą tworzyły jedną rodzinę, choć w różnych gałęziach. 14 listopada, a więc już jutro, w kaplicy Cudownego Obrazu na Jasnej Górze dokona się uroczyste różańcowych. W Gazetce Parafialnej znajduje się artykuł na ten temat. Zachęcam do lektury.
  6. Zapraszamy na NOC WALKI czyli modlitwę o błogosławieństwo dla Polski – w noc z 18 na 19 listopada w godzinach od 20.30 do 02.00 do Domu Formacji.
  7. Pozdrawiamy Jubilatów i Solenizantów tego tygodnia.