1. Już za tydzień ostatnia niedziela roku liturgicznego obchodzona jako Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata.
  2. Taca z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na nasze Seminarium Duchowne w Radomiu. Natomiast po Mszy świętej można składać do puszki ofiary na coroczną akcję „Kościół w potrzebie”.
  3. W piątek, 19 listopada o godz. 17.30 rozpoczną się krótkie rekolekcje o Uzdrowieniu Wewnętrznym, które poprowadzi O. Paweł Drobot. Wszystkie konferencje będą się odbywały naszej świątyni. Zakończenie w sobotę o godz. 20.30.
  4. Dziś obchodzimy po raz piąty Światowy Dzień Ubogich, w który włącza się także Caritas naszej diecezji. Pamiętajmy w naszych modlitwach o ubogich i miejmy otwarte serca i ręce, by być gotowym pomóc potrzebującym. Niestety, mimo mojego zaproszenia na spotkanie naszego Zespołu Caritas, nikt się nie pojawił.
  5. Serdecznie dziękuję za składane ofiary na tegoroczne prace przy naszej świątyni. Dziękuję indywidualnym ofiarodawcom.
  6. 12 listopada na ekrany kin wszedł film pt „Nędzarz i madame” o świętym Bracie Albercie. Mam nadzieję, że niebawem uda się zamówić projekcję tego filmu w Przedborzu i spotkamy się z odtwórcami głównych ról, m. innymi znaną nam p. Magdaleną Michalik, którą gościliśmy z okazji prezentacji filmu „Zerwany Kłos”.
  7. Pozdrawiamy Jubilatów i Solenizantów tego tygodnia.