1. Dziś obchodzimy Rocznicę Poświęcenia Kościoła parafialnego. Obchodzą je te świątynie, których dokładnej rocznicy poświęcenia nie znamy.
  2. We wtorek Uroczystość Wszystkich Świętych. W pewnym sensie przeżywamy ten dzień bardzo osobiście, bo wierzymy, że w dniu znanym tylko Bogu, i my będziemy świętować tę uroczystość jako swoją. Teraz, jako Kościół Pielgrzymujący czynimy wszystko, co w naszej mocy, by zdobywać świętość. Święci swoją modlitwą wspierają nas w drodze do zbawienia.
  3. W uroczystość Wszystkich Świętych będą sprawowane Msze święte o godz. 7.00, 9 i 12.00. O godz.11.15 zgromadzimy się na cmentarzu, by w modlitwie Wypominkowej polecić Bogu naszych zmarłych. O godz. 12.00 rozpoczniemy celebracje Mszy świętej na cmentarzu. Po Mszy świętej możliwość poświęcenia grobów swoich bliskich. Poświęcony zostanie także odnowiony grób ks. Prob. Nowakowskiego.
  4. W środę Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze święte o godz. 7.00, 9.00 – z procesją i Wypominkami oraz o godz. 18.00. Pamiętajmy, że w dniach od 1 do 8 listopada, modląc się za naszych zmarłych możemy uzyskać dla nich odpust zupełny.
  5. Przypominamy, że w dniach 4-6 listopada będzie Kurs „Nowe Życie”. Wciąż można się zapisać na ten kurs.
  6. W sobotę po Mszy świętej o g. 18.00 różaniec na ulicach miasta, na który zapraszają Wojownicy Maryi.
  7. W tym tygodniu I-szy czwartek, I-szy piątek i I-sza sobota m-ca.
  8. Ks. Stanisław organizuje 12 listopada kolejną pielgrzymkę, tym razem do Sanktuarium Świętej Rodziny w Studziannie oraz do Sanktuarium Jezusa Cierniem ukoronowanego w Paradyżu – Wielkiej Woli.
  9. Pragniemy podziękować za ofiary zebrane w Dniu Papieskim na Dzieło Nowego Tysiąclecia jako pomoc zdolnej młodzieży w edukacji. Udało się zebrać, zarówno z ofiar do puszek i z kremówek, 3630 złotych. Z kremówek szkolnych 585 złotych.
  10. Pozdrawiamy wszystkich Jubilatów i Solenizantów tego tygodnia.