1. Dzisiejsza taca z racji rozpoczynającego się Tygodnia Misyjnego jest przeznaczona na cele misyjne.
  2. Wczoraj odbyło się kolejne spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania. Bardzo serdecznie dziękuję Wspólnocie św. Jana Pawła II za zaangażowanie się w przeprowadzenie spotkania. Cieszymy się z tych młodych ludzi, którzy odpowiedzieli na zaproszenie i byli obecni, jednocześnie smuci to, że część młodzieży, która powinna być, nie pojawiła się. Przypominamy, że dobre przygotowanie duchowe do Bierzmowania będzie skutkowało owocnym przyjęciem tego Sakramentu.
  3. 6 listopada Wojownicy Maryi wyjeżdżają na ogólnopolskie spotkanie do Bydgoszczy. Zachęcamy chętnych mężczyzn do udziału. Zapisy u księży wikariuszy.
  4. W najbliższą środę Wieczór Chwały. Zachęcamy do w tym modlitewnym spotkaniu.
  5. 7 listopada po Mszy świętej wieczornej zapraszamy mężczyzn na „Różaniec ulicami miasta”, natomiast już dziś Wojownicy Maryi zapraszają rodziny na wspólny różaniec 4 grudnia po Mszy wieczornej. Mile widziane są świece.
  6. W najbliższą sobotę, 30 października, o godz. 10.00 w Domu Formacji Katecheza dla narzeczonych z całego dekanatu. Przypominamy, że Katechezy te są obowiązkowe dla wszystkich przygotowujących się do małżeństwa.
  7. Serdecznie dziękuję za składane ofiary na tegoroczne prace przy naszej świątyni. Dziękuję indywidualnym ofiarodawcom.
  8. 28 października ogólnodiecezjalna Modlitwa Różańcowa KŻR.
  9. Przypominamy, że już niebawem Uroczystość Wszystkich świętych, zachęcamy do zgłaszania swoich bliskich zmarłych do modlitwy wypominkowej a także na Modlitwę Nowenny za zmarłych. Uroczystości na cmentarzu w dniu Wszystkich Świętych rozpoczną się o godz. 11.00 wypominkami, a o godz. 12.00 będzie Eucharystia na cmentarzu.
  10. Pozdrawiamy Jubilatów i Solenizantów tego tygodnia.