1. W następną niedzielę, 16 października będziemy przeżywali XXII Dzień Papieski – już dziś zachęcamy do skorzystania z „papieskich kremówek”. Przypominamy, że w Dniu Papieskim składamy ofiary na sfinansowanie nauki uzdolnionej i młodzieży.
  2. Jutro po Mszy świętej wieczornej spotkanie IV Kręgu Rodzin — zapraszamy.
  3. W czwartek, 13 października Nabożeństwo Fatimskie (ostatnie w tym roku). Rozpoczniemy je po Mszy świętej o godz. 18.00 – w związku z Nabożeństwem Fatimskim, w czwartek nabożeństwo różańcowe nie będzie o godz. 17.30 lecz w ramach fatimskiego;
  4. W piątek po Mszy świętej o godz. 18.00 rozpoczynamy 24- godzinną adorację Pana Jezusa w Domu Formacji. Jezus chce się z tobą spotkać, a ty, czy chcesz?
  5. Serdecznie dziękuję za składane ofiary na tace.
  6. Niebawem będzie Uroczystość Wszystkich Świętych. Już zapisywać swoich bliskich zmarłych do całorocznej Modlitwy Wypominkowej, bądź jednorazowej a także na Nowennę.
  7. 21 października jest planowany pierwszy etap przygotowania do Sakramentu Bierzmowania. Będzie on w formie krótkich dwudniowych rekolekcji wyjazdowych w Dąbrówce. Niektórzy już zaplanowali nie wzięcie udziału i to nie dlatego, że pojawiły się jakieś ważne przeszkody, ale dlatego, że nie chcą. Celem tych rekolekcje jest dobre przygotowanie do Bierzmowania – dlaczego więc, nie biorę w nich udziału?
  8. Dziś liczenie wiernych – chcemy znać odsetek uczęszczających na Mszę Świętą i Komunię Świętą.
  9. Pozdrawiamy wszystkich Jubilatów i Solenizantów tego tygodnia.