1. W przyszłą niedzielę Dzień Papieski i zbiórka do puszek na „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. W ramach obchodu Dnia Papieskiego będzie możliwość nabycia „kremówek” papieskich, a dochód z tej akcji będzie przeznaczony na wsparcie zdolnej i ubogiej młodzieży w ramach Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  2. W piątek po Mszy świętej o godz. 18.00 rozpoczynamy 24-Godzinną adorację w Domu Formacji „Rozmowy z Panem”.
  3. Są do nabycia Kalendarze na rok 2021 z papieżem Franciszkiem w cenie 7 zł.
  4. Trwają Nabożeństwa Różańcowe. Przypominamy, że nabożeństwa odprawiamy o godz. 17.30. Zapraszamy szczególnie członków Róż Różańcowych a także wszystkie dzieci i młodzież przygotowującą się do
    Bierzmowania.
  5. Tegoroczne prace przy naszej świątyni parafialnej powoli zbliżają się do końca. Niebawem będziemy mogli zobaczyć ostateczną estetykę od strony parkingu. Materiały jakich użyto podczas konserwacji murów są bardzo wysokiej jakości i gwarantują zachowanie stanu zewnętrznego ścian bez zmian na kilkadziesiąt lat. Na tegoroczne prace otrzymaliśmy 280 tysięcy złotych od Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz 80 tysięcy od Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków. Wnioski na dofinansowanie przyszłorocznych prac już są składane i proszę o modlitwę, byśmy taką dotację otrzymali, która pozwoli zakończyć prace zewnętrzne przy naszej zabytkowej świątyni.
  6. W piątek I-szy piątek miesiąca. Po Mszy świętej spotkanie „Wojowników Maryi”.
  7. W I-szą sobotę miesiąca „Rozmowa z Matką Bożą Serdeczną”.
  8. Przypominamy, że dziś pielgrzymka na Jasną Górę na spotkanie Kółek Różańcowych. Wyjazd sprzed Kościoła o godz. 8.00.