1. Dziś grupa osób udała się na Jasną Górę na spotkanie Kół Żywego Różańca.
  2. 15 października pielgrzymka do Sandomierza, gdzie znajduje się wspaniała katedra, a jeszcze niedawno właśnie tam była stolica naszej diecezji. Zapisy na pielgrzymkę w kancelarii parafialnej.
  3. Dziś po Mszy świętej o godz. 18.00 znów zapraszamy młodzież przygotowującą się do Bierzmowania na spotkanie.
  4. Przypominamy, że Msza święta w niedzielę o godz. 9.00 jest adresowana do młodzieży, a o godz. 10.30 do dzieci.
  5. Serdecznie dziękuję za składane ofiary na tace, bo dzięki nim możemy sprostać naszym parafialnym zobowiązaniom i zaplanować prace na przyszły rok.
  6. W kancelarii parafialnej można nabyć tzw. magnesy z Matką Bożą Serdeczną.
  7. Przypominamy, że Nabożeństwa Różańcowe, odprawiamy codziennie w październiku o godz.17.30 a następnie Msza święta.
  8. Drugą stacją, a zarazem owocem Kongresu Różańcowego na Jasnej Górze, będzie Procesje Różańcowe w naszych parafiach, miastach i wsiach w sobotę 8 października. Zgodnie z tym zaleceniem, w najbliższą sobotę różaniec przeżyjemy na ulicach naszego miasta o godz. 17.30, a po różańcu będzie Msza święta.
  9. W dniach 16-19 października 2022 nasza diecezja włącza się w ogólnopolską peregrynację relikwii jednego z patronów Światowych Dni Młodzieży w Lizbonie w 2023 r.
  10. Przypominamy, że w piątek -14 października po Mszy świętej o godz. 18.00 rozpoczyna się 24-dzinna „Rozmowa z Panem Jezusem” w Domu Formacji. Zapraszamy na spotkanie z kochającym nas Panem Jezusem.
  11. Pozdrawiamy wszystkich Jubilatów i Solenizantów tego tygodnia