1. 4 października organizujemy pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę w związku z odpustem Matki Bożej Różańcowej. Zapisy w kancelarii parafialnej.
  2. W następną niedzielę, czyli 27 września, po Mszy świętej o godz. 10.30 spotkanie z rodzicami dzieci przed I-szą Komunią świętą. W tym samym dniu, po Mszy świętej o godz. 9.00 spotkanie z rodzicami młodzieży
    przygotowującej się do Bierzmowania.
  3. W najbliższą sobotę, 26 września rozpoczynamy nowy cykl Katechez dla narzeczonych przygotowujących się do małżeństwa z całego naszego dekanatu. Początek katechezy o g. 10.00 w Domu Formacji.
  4. W najbliższy piątek, 25 września Dzień św. Siostry Faustyny. Rozpoczynamy Koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00 i adoracją Pana Jezusa do Mszy święte o godz. 18.00.
  5. W dniach od 20 do 26 września odbędzie się 4 Męskie Oblężenie Jasnej Góry. Przez cały tydzień trwać będą modlitwy w różnych męskich grupach oraz warsztaty dla mężczyzn – dostęp on-line. W sobotę 26 września od godziny 17 odbędzie się szturm na Jasną Górę. Można będzie w nim uczestniczyć osobiście na Jasnej Górze lub indywidualnie w domach pa podstawie transmisji z Jasnej Góry. Szczegóły wydarzenia i zaproszenie na stronie oblezenie.mezczyzni.net [na plakatach w gablotce].
  6. Pozdrawiamy wszystkich Solenizantów i Jubilatów tego tygodnia.