1. Dziś po Mszy świętej o godz. 7.00 wyruszyła Piesza Pielgrzymka z Przedborza na Jasną Górę. Wszystkie tegoroczne pielgrzymki mają zdecydowanie inny kształt niż z lat poprzednich. Niektóre grupy w ogóle w tym roku nie wyruszyły na pielgrzymi szlak ze względu na ciągle panującą pandemię koronawirusa. Zostały wprowadzone zaostrzenia dotyczące pielgrzymowania. Módlmy się w intencji pielgrzymów i bądźmy „pielgrzymami duchowymi”.
  2. We wtorek, 25 sierpnia, podobnie jak każdego miesiąca, przeżywamy Dzień świętej Faustyny. O godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa Koronką do Miłosierdzia Bożego, następnie adoracja do godz. 18.00.
  3. Trwają intensywne prace na murach naszej świątyni. Od strony parkingu parafialnego zostanie wykonana ostateczna estetyka. W związku z pracami chciałbym serdecznie podziękować za wszelkie ofiary składane na tacę. Oprócz stałych zobowiązań finansowych, parafia ma także udział w trwających pracach w postaci wkładu własnego. Oprócz prac elewacyjnych, niebawem rozpoczną się prace w pomieszczeniu, które stanie się zakrystią.
  4. Przypominam, że jutro w godz. od 11.30 do 13.00 w Przychodni zdrowia (ZPZOZ) na ul. Częstochowskiej, odbędzie się bezpłatne komputerowe badanie wzroku z możliwością zakupu okularów korekcyjnych. Wcześniej należy się zarejestrować pod nr. Telefonu: 44/781-20-43. Szczegóły na plakacie.
  5. Dziś o godz. 19.00 w TVP Info warto obejrzeć film „Sługa świętych Papieży” o bracie Marianie, dzięki któremu mamy Relikwie św. Jana Pawła II.
  6. 11 września o godz. 14.00 zostanie zakończona zbiórka zużytego sprzętu elektronicznego pod hasłem: „Oczyść Dom i Świat z elektrośmieci”. Do tego dnia należy zgromadzić na parafialnym parkingu zużyty sprzęt. W ten sposób wesprzemy misje święte.
  7. Pozdrowienia dla wszystkich Jubilatów i Solenizantów.