1. W najbliższy piątek Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Msze święte w naszej świątyni o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Natomiast o godz. 12.00 Msza święta w kaplicy w Zuzowach z racji odpustu, który tam obchodzimy.
  2. Wielu pielgrzymów, w tym również nasza parafia, wyruszy na pielgrzymi szlak, by dotrzeć na Jasną Górę i uczestniczyć w uroczystości Jasnogórskiej Pani. Aktualnie trwają ostatnie zapisy na pielgrzymkę, która wyruszy jutro, 22 sierpnia, po Mszy świętej o godz. 7.00. Dziś o godz. 21.00 Apel Jasnogórski przedpielgrzymkowy – zapraszamy. Powrót pielgrzymki w przyszłą niedzielę ok. godz. 19.00. Ci, którzy w pielgrzymce nie uczestniczą są zaproszeni do pielgrzymowania duchowego. Niech nasza modlitwa będzie pomocą dla utrudzonych pątników.
  3. Jutro, gdy wyruszy nasza pielgrzymka na Jasną Górę, w porze obiadowej przybędą do nas pielgrzymi idący także na Jasną Górę z Radoszyc i Gowarczowa.
  4. W czwartek, 25 sierpnia, jak w każdym miesiącu, zapraszamy na godz. 15.00 na Koronkę do Miłosierdzia Bożego a następnie na adorację Najświętszego Sakramentu, która potrwa do godz. 18.00.
  5. Przypominamy, że 9 i 10 września jest organizowana autokarowa pielgrzymka do Gietrzwałdu i Świętej Lipki.
  6. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary składane na tace.
  7. W kancelarii parafialnej można nabyć tzw. Magnesy z Matką Bożą Serdeczną.
  8. 14 września do godz. 13.00 zbiórka zużytego sprzętu elektronicznego na parkingu parafialnym.
  9. Pozdrawiamy Jubilatów i Solenizantów tego tygodnia.