1. Podczas Nabożeństwa Fatimskiego prosiłem o pomoc w uporządkowaniu naszych Dróżek Modlitewnych. Coraz więcej osób odwiedza te „Dróżki”, by modlić się i odpoczywać. Zapraszam do włączenia się w prace na dróżkach.
  2. W przyszłą niedzielę, 23 sierpnia, po Mszy świętej o godz. 7.00 wyruszy Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę z Przedborza. W środę, 19 sierpnia, po Mszy świętej wieczornej spotkanie uczestników Pieszej Pielgrzymki.
  3. Trwają intensywne prace na murach naszej świątyni, które będą coraz bardziej widoczne, bo od strony parkingu parafialnego, zostanie wykonana ostateczna estetyka. W związku z pracami chciałbym spotkać się z Radą Parafialną w najbliższy czwartek o godz. 19.00.
  4. Pragnę poinformować, że 24 sierpnia w godz. od 11.30 do 13.00 w Przychodni zdrowia (ZPZOZ) na ul. Częstochowskiej, odbędzie się bezpłatne komputerowe badanie wzroku z możliwością zakupu okularów korekcyjnych. Wcześniej należy się zarejestrować pod nr. Telefonu: 44/781-20-43. Szczegóły na plakacie.
  5. Dziś o godz. 19.00 warto obejrzeć film „ Sługa dwóch Papieży” o bracie Marianie, dzięki któremu mamy Relikwie św. Jana Pawła II.
  6. Pozdrowienia dla wszystkich Jubilatów i Solenizantów.