1. Dziś Wspólnota JP II organizuje Wspólnotowy Spływ Kajakowy. W programie m.innymi Msza święta na Białej polanie i obiad, a po dotarciu do Przedborza grillowanie. Ostatnim punktem będzie Modlitwa Uwielbienia.
  2. Zakończył się „Biały Tydzień” dla dzieci pierwszokomunijnych. Jeszcze raz, bardzo serdecznie dziękuję za codzienną Eucharystię, a dzieciom i ich Rodzicom za dar lichtarza.
  3. Za tydzień, 1 i 2 sierpnia, przeżyjemy „SPOTKANIE ZE SŁOWEM BOŻYM W NAMIOCIE SPOTKANIA” , czyli „24-godzinne czytanie Pisma świętego”. List Boga napisany do człowieka jest najpiękniejszym darem Pana Boga. Jako chrześcijanie powinniśmy znać Pismo święte. Początek „24-ro godzinnego czytania Pisma świętego” 1 sierpnia o godz. 17.00 a zakończy się 2 sierpnia o godz. 17.00. Czytanie Pisma świętego rozpocznie się Koncertem Zespołu EMAUS na Rynku. Następnie słowo wprowadzające wygłosi biblista, ks. Dr Zbigniew Niemirski, wykładowca Pisma świętego w Wyższym Seminarium Duchownym w Radomiu, a zarazem Redaktor „Gościa Niedzielnego”. Będą obecne media katolickie. Od godz. 21.00 do 6-tej rano czytanie będzie się odbywało w naszej świątyni. Od godz. 7.00 w niedzielę znów na Rynku i zakończy się znów koncertem o godz. 17.00. Bardzo serdecznie zapraszamy w sobotę na Rynek naszego miasta. Zapraszamy także do czytania Pisma świętego. Jest już osób, a potrzeba ok. 90. Będąc na Rynku przestrzegajmy zasad związanych z pandemią.
  4. 29 lipca (środa) o godz. 18.30 w Domu Formacji spotkanie w związku z planowanymi pielgrzymkami do Włoch i Meksyku. Na spotkaniu będzie kierownictwo Biura Turystycznego organizującego te pielgrzymki. Zapraszamy.
  5. Ks. Biskup Henryk Tomasik, ordynariusz naszej diecezji, zwraca się z wielką prośbą o intensywną modlitwę w intencji powołań kapłańskich i zakonnych.
  6. Pozdrowienia dla wszystkich Jubilatów i Solenizantów.