1. Bardzo serdecznie dziękuję Wspólnocie św. Jana Pawła II i tym wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie wyjazdowych konferencji dla młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania. To piękne świadectwo odpowiedzialności.

2. 3 października po Mszy świętej o g. 7.00 wyjazd KŻR na Jasnogórskie spotkanie do Częstochowy. Zapisy w kancelarii parafialnej.

3. 2 października na Mszy świętej o g. 18.00 poświęcenie różańców dla dzieci przed I-szą Komunią świętą.

4. Zgodnie z uchwałą Konferencji Episkopatu Polski dziś zostanie przeprowadzenie liczenie wiernych obecnych na Mszy świętej i przystępujących do Komunii świętej.

5. Najbliższa spotkań dla narzeczonych przygotowujących się do małżeństwa za dwa tygodnie, 9 października o g. 10.00.

6. 1 października (piątek) po Mszy świętej o g. 18.00 spotkanie Bractwa Szkaplerza – zapraszamy wszystkich noszących szkaplerz.

7. W zakrystii można zakupić kalendarz na rok 2022 – są trzy różne kalendarze w cenie 5 złotych, 7 i 10 złotych.

8. Serdecznie dziękuję za składane ofiary na tegoroczne prace przy naszej świątyni. Dziękuję indywidualnym ofiarodawcom – szczególnie dziękuję Wspólnocie KŻR p. Henryk Baczyńskiej z Woli Przedborskiej.

9. W tym tygodniu I-szy piątek i I-sza sobota m-ca.

10. Także w piątek rozpoczynamy Nabożeństwa Różańcowe. Będziemy je przeżywali pół godziny przed Mszą świętą, czyli o godz. 17.30.

11. W wtorek, (28 X), o godz. 15.00 spotykamy się przy Rondzie na modlitwie Koronką do Miłosierdzia Bożego. W ten sposób włączamy w modlitwę całej Polski

12. 2 października po Mszy św. wieczornej, z racji I-szej soboty m-ca, Modlitwa Różańcowa mężczyzn ulicami miasta.

13. Pozdrawiamy Jubilatów i Solenizantów tego tygodnia.