1. Bardzo serdecznie dziękuję za złożone podczas odpustu ofiary na misje święte jakie prowadzi od kilkudziesięciu lat nasz Rodak ks. Biskup Stanisław Dziuba w RPA. Dziękuję także za kwiaty i dekorację ołtarza na odpust parafialny Państwu Agacie i Michałowi Strojkowskim.
  2. W przyszłą niedzielę, 25 lipca, Dzień świętej siostry Faustyny. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, a następnie adoracja Pana Jezusa do Mszy świętej.
  3. Za tydzień święto świętego Jakuba i Krzysztofa. Św. Krzysztof jest patronem kierowców. W związku z tym po Mszy świętej o godz. 18.00 będzie okazja poświęcenia pojazdów (samochodów, motocykli a także rowerów). Zapraszamy.
  4. Za dwa tygodnie, 1 sierpnia, będzie WSPÓLNOTOWY SPŁYW KAJAKOWY. Po spływie będzie spotkanie przy grillu i wieczorna Modlitwa Uwielbienia na Golgocie. Zachęcamy do udziału.
  5. Natomiast za trzy tygodnie, 8 sierpnia, Festyn Ewangelizacyjny na Rynku naszego Miasta. Wystąpią wspaniałe zespoły, które swoim śpiewem i świadectwem otworzą nasze serca na Pana Boga. Wystąpi chór parafialny i Orkiestra Przedborska. Kluczowym przeżyciem tegorocznego Festynu będzie występ naszego zespołu „Emaus” i promocja powstałej płyty z pięknymi utworami we własnej aranżacji i kompozycji.
  6. W piątek po Mszy świętej o godz. 18.00 zapraszamy na Drogę Krzyżową na naszych dróżkach modlitewnych.
  7. 25 lipca zbiórki do puszek na poszkodowanych w nawałnicach w Polsce, Niemczech, Belgii i Holandii.
  8. Za dwa tygodnie rozpoczniemy sierpień – niech to będzie miesiąc trzeźwości.
  9. Pozdrawiamy wszystkich Solenizantów i Jubilatów tego tygodnia.