1. Przypominamy także, że 31 lipca, odbędzie spływ kajakowy, w którym każdy będzie mógł wziąć udział. Podczas spływu będzie Msza święta na polanie obok Pilicy, a po południu grillowanie i Modlitwa Uwielbienia na Golgocie. Zapisy możliwe drogą internetową ze strony Wspólnoty świętego Jana Pawła II i parafialnej.
  2. Przypominamy, że 7 sierpnia odbędzie się największe wydarzenie wakacyjne, jakim będzie Festyn Ewangelizacyjny. W związku z Festynem we wtorek, 19 lipca, na plebanii odbędzie się już spotkania, podczas którego chcemy omówić porządek Festynu. Bardzo serdecznie proszę o przybycie na to spotkanie członków Wspólnot działających przy parafii, przedstawicielki Koła Gospodyń Wiejskich, a także inne osoby, które chcą się włączyć w dzieło ewangelizacji. Jednocześnie proszę już dziś, szczególnie Wspólnoty Kół i Róż różańcowych a także wszystkie panie, o ciasta. Doświadczeni poprzednimi latami, mamy pewność, że są wielkie serca, które nigdy nie zawodzą. Już dziś dziękuję także tym osobom, które od lat troszczą się o zapewnienie ziemniaków na Kugiel, mięso i inne artykuły żywnościowe.
  3. Przy wyjściu z naszej świątyni, tuż przy filarze, znajduje się puszka na modlitwy kierowane do Matki Bożej Serdecznej, które podczas Nabożeństwa w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy są odczytywane. Chcemy w ten sposób ułatwić dotarcie do puszki i bardziej anonimowe jej wrzucenie. Intencje napisany na tych karteczkach będą także polecane Maryi podczas Mszy świętej w środę.
  4. Bardzo serdecznie dziękuję za ofiary składane na tacę a także indywidualnie na konto parafialne. Mamy wiele zobowiązań wobec urzędów diecezjalnych i państwowych, a także w tym roku zobowiązanie parafialnego udziały w sfinansowaniu prac, które wynosi ok. 60 tysięcy złotych. Temu celowi posłużą także ofiary zebrane podczas Festynu.
  5. Pozdrawiamy wszystkich Solenizantów i Jubilatów tego tygodnia.