1. W piątek po lekcjach, młodzież przygotowująca się do Bierzmowania wyjeżdża do Dąbrówki na rekolekcje „Nowe Życie”. Wyjazd ten został tydzień temu omówiony z rodzicami tej młodzieży. Jest to pierwszy etap przygotowań do tego Sakramentu.
  2. Przypominamy, że 3 października planujemy wyjazd na Jasnogórskie spotkanie Kółek Żywego Różańca. Zapisy w kancelarii parafialnej.
  3. Z 25 na 26 września jest organizowana Ekstremalna Droga Krzyżowa z Paradyża do Przedborza (34 km). Rozpoczęcie w sobotę o g. 18.00. Zapisy u ks. Stanisława.
  4. Zgodnie z uchwałą Konferencji Episkopatu Polski co roku prowadzone są badania niedzielnych praktyk religijnych. W związku z tym 26 września zostanie przeprowadzenie liczenie wiernych obecnych na Mszy świętej i przystępujących do Komunii świętej.
  5. Najbliższa edycja spotkań z narzeczonymi w formie 10 spotkań rozpocznie się w sobotę 25 września 2021 r., a zakończy się dniem skupienia w pierwszą sobotę Adwentu tj. 4 grudnia 2021 r.
  6. 25 września Dzień św. Faustyny. Zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia na g. 15.00 a następnie adorację do Mszy świętej.
  7. W zakrystii można zakupić kalendarz na rok 2022 z wizerunkiem Matki Bożej z Sanktuariów Europy. Cena 7 zł.
  8. Serdecznie dziękuję za składane ofiary na tegoroczne prace przy naszej świątyni. Dziękuję indywidualnym ofiarodawcom.
  9. Zbiórka ministrantów w sobotę o g. 10.00 a kandydatów o g. 10.30.
  10. Pozdrawiamy Jubilatów i Solenizantów tego tygodnia.