1. W najbliższą sobotę, 17 lipca, uroczystość odpustowa ku czci ŚWIĘTEGO ALEKSEGO. Uroczystej sumie o godz. 12.00 będzie przewodniczył nasz Rodak, ks. Biskup Stanisław Dziuba. Ksiądz Biskup będzie głosił także Słowo Boże, a ofiary w tym dniu zebrane przekażemy księdzu Biskupowi na dzieło misji świętych w Jego diecezji w RPA. Zachęcamy do licznego udziału i możliwości skorzystania z Sakramentu Pokuty.
  2. Tydzień temu mówiliśmy o wakacyjnych planach. Do tych planów będziemy co tydzień powracać, by nam się to dobrze zakodowało w pamięci.
  3. Pierwszym wydarzeniem będzie WSPÓLNOTOWY SPŁYW KAJAKOWY, który jest zaplanowany na 1 sierpnia. Po spływie będzie spotkanie przy grillu i wieczorna Modlitwa Uwielbienia na Golgocie. Zachęcamy do udziału. Wielkim przeżyciem będzie zapowiadany tydzień Festyn Ewangelizacyjny na Rynku naszego Miasta. Mamy nadzieję, że pojawią się wspaniałe zespoły, które swoim śpiewem i świadectwem otworzą nasze serca na Pana Boga. Spodziewamy się, że kluczowym przeżyciem będzie podczas tegorocznego Festynu występ naszego zespołu „Emaus” i promocja powstałej płyty z pięknymi utworami we własnej aranżacji i kompozycji.
  4. Już w najbliższą środę, 14 lipca, nasz Rodak, O. Hadrian Lizińczyk będzie świętował w naszej świątyni 50-lecie kapłaństwa. Zachęcamy do uczestnictwa w tej uroczystości bezpośrednio albo przez dar modlitwy.
  5. W piątek po Mszy świętej o godz. 18.00 zapraszamy na Drogę Krzyżową na naszych dróżkach modlitewnych.
  6. Zapraszamy dziś na PIKNIK RODZINNY, który będzie miał miejsce obok Domu Formacji.
  7. Pozdrawiamy wszystkich Solenizantów i Jubilatów tego tygodnia.