1. Za tydzień w naszej parafii wielki dzień – Pierwsza Komunia Święta. Uroczystość I-szej Komunii świętej będziemy celebrować podczas Mszy świętej o godz. 10.30.
  2. W najbliższy piątek (17 lipca) odpust ku czci świętego Aleksego, Patrona naszej Parafii. Msze święte o godz. 7.00, 9.00, 12.00 (uroczysta suma z procesją) i 18.00.
  3. Dziś podczas sumy pomodlimy się w intencji ofiar Rzezi Wołyńskiej.
  4. Od kilku lat, w pierwszą niedzielę sierpnia przeżywaliśmy Festyn Ewangelizacyjny. W wyniku pandemii wiele pięknych inicjatyw zostało odwołanych. Nie będzie także Festynu Ewangelizacyjnego. Jednak chcemy zorganizować coś w zamian. Mianowicie planujemy po raz pierwszy zorganizować „24-godzinne czytanie Pisma świętego”. List Boga napisany do człowieka jest najpiękniejszym darem Pana Boga. Jako chrześcijanie powinniśmy znać Pismo święte. Początek „24-ro godzinnego czytania Pisma świętego” 1 sierpnia o godz. 17.00 a zakończy się 2 sierpnia o godz. 17.00. Dokładne informacje pojawią się w następną niedzielę. Od dziś można się zgłaszać, by wziąć udział w 15 minutowym czytaniu. Zgłaszać się można w kancelarii parafialnej lub do kapłana.
  5. Jutro po Mszy o godz. 18.00 Nabożeństwo Fatimskie.
  6. 29 lipca (środa) o godz. 18.30 w Domu Formacji spotkanie w związku z planowanymi pielgrzymkami do Włoch i Meksyku. Na spotkaniu będzie kierownictwo Biura Turystycznego organizującego te pielgrzymki. Zapraszamy.
  7. Dziś II-ga tura wyborów Prezydenta naszej Ojczyzny. Zachęcamy do udziału w wyborach.
  8. Pozdrowienia dla wszystkich Jubilatów i Solenizantów.