1. W piątek i sobotę odbyła się pielgrzymka rowerowa na Jasną Górę pod kierunkiem ks. Stanisława, w której uczestniczyło ponad 30 osób.
  2. Wracam jeszcze raz do wydarzenia, które miało miejsce na Rynku naszego miasta i w wewnątrz naszej świątyni parafialnej. Tydzień temu,w ciągu jednej doby przeczytaliśmy cały Nowy Testament. Wydarzenie to nie mogło przejść obojętnie, nie zauważone. Wiele mediów zainteresowało się tym religijnym przedsięwzięciem. W naszym radomskim „Gościu Niedzielnym” znajduje się dość obszerny artykuł o tym wydarzeniu, także media wojewódzkie zainteresowała tak niecodzienna akcja. Jeszcze raz bardzo dziękuję tego wydarzenia. Jednocześnie zapraszam na spotkanie wszystkich, którzy w czasie 24 godzinnego czytania Pisma świętego podjęli się trudu włączenia swojego głosu do czytania. Spotkanie odbędzie się w najbliższy wtorek o godz. 19.00 w Domu Formacji.
  3. W najbliższą sobotę, 15 sierpnia Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Mszy święte o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i 18.00. Szczególnie uroczysty charakter będzie miała Msza Święta o godz. 12.00. Z racji tegorocznych obchodów 100-lecia „Cudu nad Wisłą” pomodlimy się wówczas w intencji naszej Ojczyzny. Zapraszamy na sumę, by razem zjednoczyć się na modlitwie, a po Mszy świętej złożyć wieńce przy pomnikach.
  4. W Uroczystość Wniebowzięcia NMP błogosławieństwo ziół i kwiatów.
  5. Trwają intensywne prace na murach naszej świątyni, które będą coraz bardziej widoczne, bo od strony parkingu parafialnego, zostanie wykonana ostateczna estetyka. W tym momencie trwają prace umacniania murów i tynkowania.
  6. Pragnę poinformować, że 24 sierpnia w godz. od 11.30 do 13.00 w Przychodni zdrowia (ZPZOZ) na ul. Częstochowskiej, odbędzie się bezpłatne komputerowe badanie wzroku z możliwością zakupu okularów korekcyjnych. Wcześniej należy się zarejestrować pod nr Telefonu: 44 781-20-43. Szczegóły na plakacie.
  7. Pozdrowienia dla wszystkich Jubilatów i Solenizantów.