1. We wtorek kończymy czerwiec, miesiąc nabożeństw ku czci Najdroższego Serca Jezusowego.
  2. Przypominamy, że od 1 lipca, czyli od środy, Msze święte będą odprawiane według porządku wakacyjnego, o godz. 7.00 i 18.00.
  3. Dziś w ostatnią niedzielę czerwca dokonujemy wyboru Prezydenta najjaśniejszej Rzeczypospolitej. Niech Jezus pokieruje naszymi decyzjami gdy pójdziemy do urn wyborczych.
  4. Jutro Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze święte o godz. 7.00, 9.00 i 18.00.
  5. W najbliższy piątek (3 lipca) ks. Biskup Piotr Turzyński podczas Mszy świętej o godz. 18.00 udzieli Sakramentu Bierzmowania grupie młodzieży naszej Parafii i kilku osobom z dekanatu. Zapraszamy do Sakramentu Pokuty przed Bierzmowaniem we wtorek podczas Mszy św. o godz. 18.00. Po Mszy będzie próba. Zachęcam do udziału w tym ważnym wydarzeniu z życia Parafii.
  6. Próba przed I-szą Komunią świętą we wtorek o godz. 16.00.
  7. Ciągle trwa pandemia. Dziękuję wszystkim za noszenie maseczek. One zabezpieczają przed rozprzestrzenianiem się wirusa. Bądźmy ostrożni.
  8. W tym tygodniu I-szy czwartek i I-szy piątek miesiąca.
  9. Przypominamy, że w dniu 2 lipca 2020 roku będziemy przeżywali jubileuszowe dziękczynienie za dar Bożego Miłosierdzia, za NMP Matkę Miłosierdzia oraz za koronację Obrazu Matki Bożej Ostrobramskiej. W tym dniu Kard. Dziwisz wraz z biskupami naszej diecezji będzie sprawował Mszę świętą o godz. 18.00 W Skarżysku-Kamiennej. Zapraszamy.
  10. Pozdrowienia dla wszystkich Jubilatów i Solenizantów.