1. Trwa Oktawa Bożego Ciała. Zapraszamy do udziały w procesji wokół naszej świątyni – dzieci do sypania kwiatów, a także osoby do niesienia emblematów procesyjnych. W czwartek zakończenie Oktawy. Tradycyjnie na zakończenie Oktawy poświęcamy wianki.
  2. Dziś po Mszy świętej o godz. 18.00 w Domu Formacji odbędzie się spotkanie, podczas którego pani konserwator Weronika Lara zapozna z przebiegiem prac konserwatorskich obrazu świętego Antoniego.
  3. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  4. Kończy się rok szkolny 2021/22. W czwartek o godz. 16.00 Msza święta dla klas ósmych kończących naukę w Szkole Podstawowej. Natomiast w piątek o godz. 8.00 Msza święta na zakończenie roku szkolnego dla wszystkich klas, zarówno Szkoły Podstawowej jak również Liceum Ogólnokształcącego. Na zakończenie roku szkolego należy się przygotować duchowo, m.innymi przystępując do Sakramentu Pokuty. Okazja do skorzystania ze spowiedzi jest codziennie podczas Mszy świętych.
  5. W sobotę, 25 czerwca, o godz. 15.00 Koronką do Bożego Miłosierdzia rozpoczniemy wystawienie Najświętszego Sakramentu, które potrwa do Mszy świętej o g. 18.00
  6. W sobotę kończy się duchowe przygotowanie do zawierzenia się Jezusowi. Samo zawierzenie będzie o godz. 19.00 po Mszy świętej.
  7. Jest jeszcze do nabycia dodatek do „Gościa Niedzielnego” na temat cudów Eucharystycznych w cenie 12 złotych.
  8. Pozdrawiamy wszystkich Jubilatów i Solenizantów.