1. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję za przygotowanie procesji Bożego Ciała. Dziękuję wykonawcom ołtarzy, dziękuję asyście, p. organiście i wszystkim, który przyczynili się do pięknego świętowania tej wielkiej uroczystości. Trwa Oktawa Bożego Ciała. Na zakończenie Oktawy będą poświęcane wianki. Zachęcam do udziału w codziennej procesji wokół naszej świątyni.
  2. Dziękuję za włączenie się w przygotowanie Mszy świętej Prymicyjnej ks. Piotra. Dziękuję Mu za dar turybulum. Ks. Dariuszowi za dekorację.
  3. W poniedziałek odbyło się spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I-szej Komunii świętej Owocem tego spotkania jest ustalony termin Pierwszej Komunii świętej. Tegoroczna Pierwsza Komunia Święta odbędzie się 19 lipca o godz. 10.30.
  4. 17 czerwca (środa) spotkanie z Ks. Markiem Dziewieckim. Ks. Marek wygłosi dwie konferencje. Jedną podczas Mszy świętej o godz. 18.00, drugą po Mszy świętej. Bardzo serdecznie zapraszamy na to spotkanie.
  5. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, a w sobotę Niepokalanego serca NMP. W piątek z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  6. Pozdrawiamy wszystkich Jubilatów i Solenizantów tego tygodnia.