1. Dziś nasza Wspólnota Parafialna przeżywa odpust ku czci świętego Antoniego. Uroczysta suma o godz. 12.00 z procesją wokół naszej świątyni. Przed procesją zostanie odmówiona Litania do Serca Pana Jezusa. Bardzo serdecznie zapraszamy dzieci do sypania kwiatów i wszystkich wiernych do zaangażowania w przebieg procesji.
  2. Dziś po Mszy świętej o godz. 18.00 Nabożeństwo Fatimskie z procesją różańcową.
  3. W związku ze zmniejszonym stanem epidemii oraz znoszonymi restrykcjami sanitarnymi, z dniem 13 czerwca 2021 roku cofam dyspensę od obowiązku niedzielnego uczestnictwa we Mszy Świętej udzieloną w dniu 15 stycznia br. W myśl niniejszego dekretu biskupa ordynariusza nie można się dyspensować od Mszy świętej niedzielnej, za wyjątkiem choroby lub innych poważnych przeszkód.
  4. W piątek po Mszy świętej popołudniowej rozpoczynamy 24-godzinną adorację Pana Jezusa w Domu Formacji, która miała się odbyć tydzień temu.
  5. W następną niedzielę po Mszy świętej o godz. 18.00 spotkanie uczestników planowanej pielgrzymki do Meksyku, na spotkanie z Matką Bożą z Guadalupe, w dniach 7 -16 września. Zapraszamy. Zapisy w kancelarii parafialnej lub bezpośrednio u proboszcza.
  6. Przypominamy, że 21 czerwca, o godz. 18.00, przybędzie do naszej parafii ks. Biskup Henryk Tomasik, by udzielić Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży. W ostatnich dniach trwały bardzo intensywne przygotowania duchowe do Bierzmowania, mam nadzieję, że przyniosą one dobre owoce.
  7. Pozdrawiamy wszystkich Solenizantów i Jubilatów tego tygodnia