1. Trwa „Biały Tydzień” dzieci, które tydzień temu przyjęły Pierwszą Komunię Święta, a dziś o rok starsze dzieci przeżywają swoją Rocznicę I-szej Komunii Świętej. Uroczystość ta będzie miała miejsce podczas Mszy świętej o godz. 12.00.
 2. Podobnie jak tydzień temu, i dziś bardzo serdecznie prosimy, by podczas tej Mszy świętej o godz. 12.00 pozostawić ławki nawy głównej do dyspozycji rodziców dzieci obchodzących swoją Rocznicę Komunii świętej.
 3. Trwa Oktawa Bożego Ciała. Codziennie po Mszy świętej o godz. 18.00 jest procesja wokół naszej świątyni, a dzieci pierwszokomunijne a także przeżywające rocznicę prosimy o sypanie kwiatów przed Panem Jezusem. Prosimy także, by uczestnicy Mszy świętej zaangażowali się w organizację procesji (chodzi o wzięcie emblematów procesyjnych).
 4. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – modlitw o świętość kapłanów. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 5. W sobotę Niepokalanego Serca Matki Bożej.
 6. W piątek po Mszy świętej popołudniowej rozpoczynamy 24-godzinną adorację Pana Jezusa w Domu Formacji.
 7. Ministerstwo Sprawiedliwości prosi o podanie wiernym informacji, że w Warszawie w Szkole Wyższej Wymiaru Sprawiedliwości otwarto nowy kierunek „prawa” i stanowi ofertę dla wszystkich pragnących zdobyć wiedzę z tytułem magistra w/w Szkole.
 8. Dziś o godz. 17.00 spotkanie osób, które pragną wziąć udział w pielgrzymce do Włoch.
 9. Pragnę także poinformować o planowanej pielgrzymce do Meksyku, na spotkanie z Matką Bożą z Guadalupe, w dniach 7 – 16 września. Zapraszamy. Zapisy w kancelarii parafialnej lub bezpośrednio u proboszcza.
 10. Jutro po Mszy świętej o godz. 18.00 spotkanie z rodzicami młodzieży, która w dniu 21 czerwca przyjmie Sakrament Bierzmowania. Młodzież, która przygotowuje się do Bierzmowania zapraszamy we wtorek, o godz. 16.00 na spotkanie z Dobromirem, znanym raperem chrześcijańskim.
 11. Wszyscy, bez wyjątku potrzebujemy co jakiś czas odnowy wewnętrznej. Wychodzimy z propozycją zorganizowania spotkań pod hasłem: „WIARA CIĘ UZDROWI”. Celem tych spotkań jest odnowienie naszej więzi z Chrystusem. Będą zaproszeni kapłani, będzie piękna muzyka, a wszystko to w dniach od 11 do 13 czerwca. Zapisy w kancelarii.
 12. Zniszczone drzewa – artykuł w gazetce parafialnej.
 13. Pozdrawiamy wszystkich Solenizantów i Jubilatów tego tygodnia.