1. W Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, podczas Mszy świętej o godz. 10.30, przeżyjemy piękną uroczystość jaką jest PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA. Cały najbliższy tydzień, nazywany Białym Tygodniem, będzie jakby powtarzaniem dzisiejszej uroczystości – każdego dnia dzieci w swoich strojach pierwszokomunijnych będą przychodziły na Mszę świętą o godz. 18.00, by karmić się Ciałem Pana Jezusa. Zapraszamy na ten Biały Tydzień także rodziców i krewnych, by towarzyszyć dziecku. Serdecznie dzikuję dzieciom i ich rodzicom za prezent dla naszej parafii w postaci krzeseł na miejsce przewodniczenia i do prezbiterium. Dziękuję także za złożone ofiary na misje święte – dobrze się złożyło, że jest z nami Ks. Biskup Stanisław, nasz Rodak, który pracuje w Republice Południowej Afryki – jemu przekażemy złożone ofiary.
  2. Za tydzień, podczas Mszy świętej o godz. 12.00 dzieci starsze o rok przeżyją swoją Rocznicę I Komunii Świętej.
  3. We wtorek kończymy Nabożeństwa Majowe, a także Apele Jasnogórskie. Serdecznie dziękuję za udział w tych spotkaniach. Dziękuję za oprawę muzyczną podczas Apelowych spotkań: p. Adamowi – organiście, zespołowi Emaus oraz scholi parafialnej – pod przewodnictwem p. Kingi. W czwartek (1 czerwca) rozpoczynamy Nabożeństwa do Serca Pana Jezusa.
  4. Trwają prace przy elewacji zewnętrznej naszej świątyni. W trakcie prac pojawił się problem z zasilaniem elektrycznym. Dziękuję za pomoc w usunięciu usterek ekipie od Rafała, dziękuję p. Markowi Baran. Będę wdzięczny za każdą ofiarę, która pozwoli sfinansować wkład własny parafii w te prace.
  5. 17 czerwca jest organizowana pielgrzymka autokarowa do Torunia – zapisy w kancelarii parafialnej.
  6. Na 15 czerwca jest planowana Ekstremalna Droga Krzyżowa z Sulejowa do Przedborza (30 km).
  7. W dniach 8-9 lipca pielgrzymka rowerowa na Jasną Górę.
  8. Pozdrawiamy wszystkich Jubilatów i Solenizantów.