1. 26 lutego, czyli w najbliższą sobotę, o godz. 20.30 rozpocznie się dzieło modlitewne „NOC WALKI” o błogosławieństwo dla Polski. Jest to ogólnopolska akcja, która jest podyktowana troską o naszą Ojczyznę, która niewątpliwie przeżywa bardzo trudny i wyjątkowy czas doświadczania. Jesteśmy świadkami narastającego niebezpieczeństwa wojny – tym bardziej taka modlitwa jest dziś bardzo potrzebna.
  2. W niedzielę za tydzień, po Mszy świętej o godz. 18.00, w Domu Formacji spotkanie małżonków, którzy będą tworzyć czwarty Krąg Rodzin w naszej parafii. Zapraszamy chętne małżeństwa do włączenia się w tę piękną formację.
  3. Kolejny raz bardzo proszę o modlitwę w intencji przyznania naszej parafii dotacji na tegoroczne prace – zwracam się szczególnie do Wspólnot Żywego Różańca o modlitwę.
  4. Bardzo serdecznie dziękuję za ofiary składane na tacę. Dzięki tym ofiarom utrzymuje się parafia: zakupujemy olej do ogrzewania świątyni i Domu Formacji, opłaty zusowskie i skarbowe, zobowiązania wobec Kurii i Seminarium Duchownego, opłaty na misje i inne instytucje, opłaty za energię elektryczną i wiele innych wydatków stałych. Pochłania to sumę ponad 120 tysięcy złotych.
  5. Pozdrawiamy Jubilatów i Solenizantów tego tygodnia.