1. W sobotę, 11 lutego, w dniu wspomnienia objawień Matki Boże w Lourdes, obchodziliśmy Światowy Dzień Chorego. Wszystkich chorych naszej parafii zapraszamy dziś na Mszę świętą o godz. 12.00. Po Mszy świętej będzie możliwość przyjęcia Sakramentu Namaszczenia chorych.
  2. Tydzień temu odbyło się spotkanie osób, które pragną odwiedzić sławne Sanktuarium Matki Bożej z Guadalupe w Meksyku. Zapisanych jest 15 osób. W ciągu najbliższego tygodnia chcemy zamknąć listę, by uruchomić proces przygotowania do tej pielgrzymki. Czyli jeszcze w najbliższych dniach jest możliwe zapisanie się.
  3. W ostatnim czasie nasiliły się przypadki wyłudzania pieniędzy od osób starszych, które często nie podejrzewają zagrożenia. W związku z tym, Policja prosi o zapoznanie z zasadami, które mogą pomóc w takiej sytuacji. Zasady te są na łamach naszej gazetki.
  4. W najbliższą sobotę o godz. 10.00 ostatnie Katecheza Przedmałżeńska trwającego cyklu. Następny rozpocznie się za półtora miesiąca.
  5. W dniach od 3 do 5 marca jest planowany Kurs EMAUS. Bardzo serdecznie zachęcamy do udziału w Kursie, który jest odbywa się w ramach Szkoły Nowej Ewangelizacji.
  6. W dniu 22 lutego będzie możliwość skorzystania z bezpłatnego badania wzroku w poradni przy ul. Mostowej – informacje na plakacie.
  7. W kancelarii parafialnej można nabywać magnesy z Matką Bożą Serdeczną a także z naszą świątynią. Są też do nabycia srebrna medaliki z Matką Bożą Serdeczną z łańcuszkiem lub bez.
  8. Pozdrawiamy Solenizantów i Jubilatów tego tygodnia.