1.Dziś kończy się Jerych Rodzin w naszym dekanacie. Bardzo serdecznie dziękuję za wspólną adorację podczas naszego, parafialnego „Jerycha”. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do pięknych przeżyć duchowych. Szczególne podziękowanie kieruję do panów, którzy przez cały tydzień pełnili „dyżur” podczas przewożenia obrazu.

2.Jutro nasza wspólnota parafialna przeżywa piękny dzień -odpust ku czci MATKI BOŻEJ SERDECZNEJ. Przypominam, że dzień obchodu odpustu został nam wskazany przez Sługę Bożego, ks. Biskupa Piotra Gołebiowskiego. Jeżeli chcemy, by powstanie Sanktuarium ku czci Matki Bożej Serdecznej, musimy gorąco Ją o to prosić. Bądźmy jutro razem przy naszej Matce. Msze święte o godz. 7.00, 9.00, 12.00 i 18.00. Kaznodzieją odpustowym będzie ks. Profesor Wiesław Przygoda.

3.Prace przy naszej świątyni postępują dość sprawnie. Dotacja na te prace została już przelana na nasze konto, ale sami musimy gromadzić środki na tzw. Wkład własny. Będę wdzięczny za każdą ofiarę składaną na ten cel. Niebawem rozpocznie się montaż ołtarza bocznego po konserwacji.

4.W piątek po Mszy świętej o godz. 18.00 rozpocznie się 24-godzinna adoracja, czyli „Rozmowy z Panem”.

5.Pozdrawiamy wszystkich Solenizantów i Jubilatów tego tygodnia.