1. W najbliższy czwartek przeżywamy Światowy Dzień Chorego. Ten Dzień wiąże się ze wspomnieniem Matki Bożej z Lourdes. Zapraszamy chorych naszej parafii na Mszę świętą, którą będziemy sprawować w ich intencji w czwartek o godz. 9.00. Po Mszy świętej udzielimy Sakramentu Chorym osobom, które pragną przyjąć ten sakrament. Bardzo prosimy o ułatwienie dotarcia chorym na tę Mszę świętą.
  2. W piątek po Mszy świętej o godz. 18.00 rozpoczynamy 24-godzinną adorację – ROZMOWY Z PANEM – w Domu Formacji. Bardzo serdecznie zapraszamy do adoracji nie tylko członków Wspólnot, ale wszystkich pragnących osobistej rozmowy z Panem Jezusem.
  3. Serdecznie dziękuję za każdą ofiarę złożoną na tacę. Dzisiejsza ofiara jest przeznaczona na olej do ogrzewania naszej świątyni. W okresie zimy spalamy ok. 6 tysięcy litrów oleju.
  4. Wciąż bardzo proszę o modlitwę w intencji przyznania naszej parafii dotacji na dalsze prace przy elewacji zewnętrznej naszej świątyni. Przypominam, że złożyliśmy wnioski w czterech instytucjach: do Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, do Urzędu Marszałkowskiego, do Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków i do Funduszu Kościelnego.
  5. Pozdrawiamy wszystkich Jubilatów i Solenizantów tego tygodnia.