1. Dziś rozpoczynamy REKOLEKCJE. Prowadzi je ks. Jerzy Rozmysłowski, proboszcz Parafii Czermno. Otwórzmy swoje serca na działanie Ducha Świętego, który przez posługę Rekolekcjonisty pragnie do nas się przybliżyć. W Gazetce parafialnej znajduje się plan tych rekolekcji. Rekolekcje potrwają do wtorku, a środa będzie dniem dziękczynienia za dar rekolekcji i Sakramentu Pokuty. W środę przyjdźmy na Mszę świętą podobnie jak w poniedziałek i wtorek, czyli o 7.00, 9.00, 12.00 i 18.00. W poniedziałek i wtorek podczas Mszy świętej będzie okazja złożyć ofiarę jako wyraz wdzięczności za dar rekolekcji.
  2. Wtorek będzie dniem Sakramentu Pojednania. Zapraszamy do spowiedzi od godz. 8.30 do 12.00, a po południu od godz. 16.00 do 18.00. Chorych także zapraszamy do spowiedzi w dniu Sakramentu Pojednania, natomiast ci chorzy, którzy nie mają możliwości dotrzeć do świątyni w dniu spowiedzi, będą mogli skorzystać z Sakramentu Pokuty w domu po zgłoszeniu ich do kancelarii parafialnej. Z uwagi na nasilającą się falę zachorowań na Covid-19 prosimy pamiętać, by przy okazji wizyty kapłana w domu, nie narażać się wzajemnie na zarażenie koronawirusem.
  3. W czwartek uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Zapraszamy na Msze święte podobnie jak w poniedziałek i wtorek, o g. 7.00, 9.00, 12.00 i 18.00. Przeżyjmy ten dzień jako Dzień Świętości Życia. Po Mszy świętej o godz. 18.00 będzie można włączyć się w Dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. W tym dniu świętujemy również Rocznicę powstania diecezji radomskiej.
  4. Także w czwartek zapraszamy na Dzień poświęcony Dziełu Miłosierdzia i św. Siostrze Faustynie. Rozpoczniemy Koronką do Bożego Miłosierdzia, następnie będzie adoracja Najświętszego Sakramentu do Mszy o g. 18.00.
  5. Przypominamy, że 27 marca, czyli już w najbliższą sobotę, odbędzie Ekstremalna Droga Krzyżowa trasą Ziemi Przedborskiej. Zapisy drogą internetową lub u ks. Stanisława.
  6. Bardzo serdecznie dziękuję za dzisiejsze ofiary złożone na olej opałowy do ogrzewania naszej świątyni.
  7. Pozdrawiamy wszystkich Solenizantów i Jubilatów tego tygodnia.