1. Dziś rozpoczną się rekolekcje, które poprowadzi Ojciec Andrzej Kukła, Redemptorysta. Rekolekcje potrwają do środy. We wtorek dzień Sakramentu Pojednania. Program rekolekcji jest umieszczony w gablocie oraz w gazetce parafialnej. Są to rekolekcje dla wszystkich, także dla dzieci i młodzieży. Bardzo serdecznie prosimy, by rodzice zatroszczyli się o udział ich synów i córek w rekolekcjach. Bardzo serdecznie proszę także nauczycieli, a szczególnie panie katechetki o zorganizowanie grup na nauki rekolekcyjne. W poniedziałek, wtorek i środę będą się one odbywały w szkole, natomiast dziś o godz. 9.00 specjalna nauka rekolekcyjna dla młodzieży – prosimy o obecność młodzieży na tej Mszy świętej, szczególnie młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania. Dzieci zapraszamy na godz. 10.30. Wdzięczności za dar rekolekcji wyrazimy składając ofiarę na tacę w poniedziałek, wtorek i środę w czasie rekolekcje.
  2. Przypominam, że 29 marca rozpoczęło się 33-dniowe przygotowanie duchowe do zawierzenia się Bogu przez św. Józefa. Samo zawierzenie dokona się 1 maja we wspomnienie św. Józefa Rzemieślnika. Maryja pragnie, by Jej Oblubieniec, święty Józef był znany i kochany.
  3. W piątek, po Mszy świętej o godz. 18.00 rozpocznie się 24-godzinna adoracja Pana Jezusa w Domu Formacji, którą nazywamy „ROZMOWAMI Z PANEM”. Zachęcamy do osobistych spotkań z Tym, który nas bardzo kocha.
  4. Ofiarę na kwiaty do Grobu Pana Jezusa złożyły Siostry KŻR z Woli Przedborskiej.
  5. 23 kwietnia jest planowana autokarowa pielgrzymka do Lichenia—zapisy w kancelarii parafialnej.
  6. Pozdrawiamy wszystkich Solenizantów i Jubilatów tego tygodnia.
  7. Wojna na Ukrainie trwa. Pamiętajmy o modlitwie w tej intencji. Jest z nami kapłan, którego dobrze znamy, ks. Kan. Jerzy Nahorny z Odessy. Ks. kanonik będzie z nami do jutra. Otwórzmy swoje serca i przygotujmy dary żywnościowe dla cierpiących i udręczonych wojną naszych sióstr i braci z Ukrainy. Dary można składać w kancelarii parafialnej lub bezpośrednio do księdza Jerzego.