1. W miniony wtorek świętowaliśmy uroczystość odpustową ku czci Matki Bożej Serdecznej. W tym dniu był z nami Ks. Biskup Piotr Turzyński, który dokonał wizytacji kanonicznej naszej parafii. W ramach wizytacji spotkał się z przedstawicielami Wspólnot Formacyjnych, odwiedził cmentarz parafialny i udzielił Sakramentu Bierzmowania młodzieży naszej parafii. Serdecznie dziękuję kapłanom, służbie liturgicznej ołtarza, chórowi i wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie Bierzmowania oraz całej uroczystości.
  2. W imieniu całej Wspólnoty parafialnej witamy i pozdrawiamy ks. Biskupa Stanisława Dziubę, naszego Rodaka, który będzie z nami przez kilka dni.
  3. Dziś w Domu Formacji od godz.9.00 do 18.00 jest niezwykła Wystawa obrazów z gwoździ zatytułowana „Oblicze Jezusa” przygotowana przez wykonawcę obrazów, Marcina Duńskiego. Zapraszamy do odwiedzenia wystawy.
  4. W dniach od 3 do 5 czerwca będzie Kurs „Nowe Życie” – zapraszamy do udziału.
  5. W sobotę pielgrzymka do Krakowa, wyjazd o godz. 6.00.
  6. 29 maja uroczystość Pierwszej Komunii świętej, a 5 czerwca o godz. 12.00 Rocznica I Komunii świętej. Próba przed rocznicą w środę o godz. 16.00.
  7. Jutro święto Patrona Polski, św. Andrzeja Boboli. W tym dniu po Mszy świętej, o godz. 19.00 w Domu Formacji spotkanie z panią dr Magdaleną Ogórek, autorka książki „Kat kłania się i zabija” opisującej zbrodnie niemieckie w Polsce. Będzie można zakupić tę pozycję wraz z podpisem Autorki.
  8. Pozdrawiamy wszystkich Jubilatów i Solenizantów tego tygodnia.