1. Dziś Uroczystość Wszystkich Świętych. Cmentarze zostały od wczoraj do wtorku zamknięte z powodu epidemii, która coraz bardziej przybiera na sile. Wszystkie Msze święte odprawiamy w świątyni w następującym porządku: 7.00, 9.00, 10.30 i 12.00. o godzinie 11.30 rozpoczną się WYPOMINKI, które miały być na cmentarzu. Jutro DZIEŃ ZADUSZNY. Msze święte o godz. 7.00 i 9.00. Po Mszy o godz. 9.00 wypominki. Przypominam, że w dniach od 1 do końca listopada można uzyskać odpust zupełny dla zmarłych.
  2. W I-szy czwartek m-ca po Mszy świętej o godz. 18.00 zjednoczymy się na wspólnej adoracji i modlitwie o pokój w naszej Ojczyźnie i w intencji dzieci nienarodzonych.
  3. Nasze Ojczyzna, jak nigdy dotąd, potrzebuje bardzo intensywnej modlitwy. Ostatnie marsze pokazały jak obce są nam przykazania Boże, szczególnie przykazanie piąte. Także nasze miasto wplątało się w organizacje takich marszy pełnych nienawiści. Mając świadomość niebezpieczeństw grożących naszej Ojczyźnie, w piątek, który jest I-szym piątkiem miesiąca, po Mszy świętej o godz. 18.00 przeżyjemy Drogę Krzyżową na Dróżkach Modlitewnych w intencji Ojczyzny. Po tej Drodze Krzyżowej zachęcam, by rodzinami lub małymi wspólnotami przeżyć Drogę Krzyżową. Dobrze byłoby, aby przez całą dobę był ktoś na Drodze Krzyżowej.
  4. 5 grudnia (czwartek) o godz. 18.00 rozpoczynamy przygotowania do zawierzenia Jezusowi przez Maryję. 8 grudnia dokona się zawierzenie. Ci, którzy rozpoczną przygotowanie mogą zabrać specjalną książeczkę przygotowującą do zawierzenia.
  5. Bardzo serdecznie dziękuję Państwu Agacie i Michałowi Strojkowskim za piękną dekorację ołtarza.
  6. Pozdrawiamy wszystkich Solenizantów i Jubilatów tego tygodnia.