1. Dziś Uroczystość Chrystusa Króla, która kończy rok kościelny. Już za tydzień początek Adwentu. Z Adwentem wiążą się piękne przeżycia, w których pragniemy uczestniczyć. Zachęcamy już dziś dzieci do udziału w Roratach, a także rodziców. Dzieci będą miały możliwość otrzymania planszy i naklejanych obrazków potwierdzających udział w roratnich spotkaniach. Zachęcamy także do przynoszenia lampionów. Codziennie rano o godz. 6.30 i wieczorem o godz. 18.00 będzie roratnia Msza sw.
  2. Wciąż można nabywać kalendarze na 2023 rok – zachęcamy.
  3. Od grudnia ruszamy z Katechizacją narzeczonych, którzy w najbliższym czasie zamierzają zawrzeć związek małżeński. Spotkania będą się odbywały w soboty, co dwa tygodnie. Jednak pierwsze spotkanie nie odbędzie się 3 grudnia, ponieważ nagromadziło się kilka ważnych spotkań. Zapraszam narzeczonych na spotkanie 2 grudnia na g. 19.00 do DF.
  4. 21 listopada spotkanie Bractwa Szkaplerza po Mszy świętej wieczornej.
  5. W piątek, 25 listopada zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00, następnie adoracja Pana Jezusa do godz. 18.00.
  6. Ostatnio pojawiło się bardzo wiele ataków na świętego Jana Pawła II. Czynią to osoby pozbawione jakiegokolwiek szacunku do wartości i Kościoła. W związku z atakami, Episkopat Polski skierował do wiernych Komunikat, którego treść zostanie odczytana, a także znajduje się w naszej gazetce.
  7. Pozdrawiamy Jubilatów i Solenizantów tego tygodnia.