1. Dziś ostatnia niedziela roku liturgicznego obchodzona jako Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata. Kończy się zatem Rok Liturgiczny, a już za tydzień, wraz z pierwszą Niedzielą Adwentu wkroczymy w nowy okres Historii Zbawienia.
  1. Wczoraj zakończyły się krótkie rekolekcje o Uzdrowieniu Wewnętrznym, które poprowadził O. Paweł Drobot. Dziękuję za zorganizowanie tych rekolekcji, zespołowi Emaus za animacje muzyczną, a wszystkim za uczestnictwo.
  2. W dniach 22-30.11.2021 po wieczornej Mszy Św. będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, odmówimy litanie do Św. Andrzeja Boboli i modlitwą „Pod Twoją obronę” – wszystko z myślą o naszej Ojczyźnie. Akcja organizowana jest przez wspólnotę Wojowników Maryi w całej Polsce i Europie.
  3. W czwartek, 25 listopada Dzień świętej S. Faustyny. Zapraszamy o godz. 15.00 na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i adorację do Mszy świętej. W tym dniu adoracji po Mszy świętej już nie będzie.
  4. W sobotę o godz. 10.00 w Domu Formacji kolejna Katecheza dla narzeczonych z całego dekanatu.
  5. Serdecznie dziękuję za składane ofiary na tegoroczne prace przy naszej świątyni. Dziękuję indywidualnym ofiarodawcom.
  6. Pozdrawiamy Jubilatów i Solenizantów tego tygodnia.