1. Dziś Uroczystość Świętej Trójcy, zatem kończy się okres spowiedzi i Komunii wielkanocnej.

2. Jutro Uroczystość ku czci świętego Antoniego – ODPUST PARAFIALNY. Na ten dzień powróci do naszej świątyni łaskami słynący obraz świętego Antoniego. Prace konserwatorskie wykonała p. Weronika Lara. Chcielibyśmy zapoznać Parafian z procesem prac konserwatorskich tego obrazu, dlatego serdecznie już dziś zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę do Domu Formacji po Mszy świętej popołudniowej. Msze święte w odpust o godz. 7.00, 9.00, 12.00 (uroczysta suma z udziałem kapłanów i procesją) i 18.00. Po Mszy o godz. 18.00 Nabożeństwo Fatimskie.

3. W czwartek UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO CIAŁA. To największe święto Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa. Uczyńmy wszystko, by uczcić jak najokazalej Jezusa, naszego Pana. Proszę o udział w procesji asysty, orkiestry przedborskiej, panów z OSP, chóru, dzieci sypiących kwiaty. Proszę o zaangażowanie wszystkich wspólnot w niesienie emblematów procesyjnych. Msze święte w Boże Ciało o godz. 7.00, 9.00, 10.30 i 18.00.

Po Mszy świętej o g. 10.30 pójdziemy za naszym Panem ulicami naszego miasta do czterech ołtarzy.

Pierwszy ołtarz będzie na ul. Mostowej, przy pomniku Partyzantów Ziemi Przedborskiej. Serdecznie prosimy, by został on wykonany przy udziale Kombatantów i Strażaków.

Drugi ołtarz na ul. Częstochowskiej przed Publicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej. Co roku ołtarz ten przygotowywali mieszkańcy ul. Częstochowskiej, a właściwie konkretne osoby z tej ulicy. Prosimy mieszkańców ul. Częstochowskiej, aby zajęli się przygotowaniem tego ołtarza, ale jednocześnie zwracam się z prośbą, by członkowie Róż Różańcowych włączyli się w przygotowanie tego ołtarza.

Trzeci ołtarz przed Domem Rzemiosła. Przygotowują go rzemieślnicy.

Ostatni, czwarty ołtarz, znajdzie swoje miejsce na ul. Mostowej, przed domem Państwa Różyckich.

Serdecznie proszę, aby także członkowie wszystkich grup formacyjnych wybrały sobie jeden z ołtarzy, by włączyć się w jego przygotowanie.

4. Próba dzieci do sypania kwiatów w poniedziałek i wtorek o g. 17.30 – zapraszamy zarówno dzieci pierwszokomunijne i z innych roczników.

 5. 17 czerwca jest organizowana pielgrzymka autokarowa do Torunia – zapisy w kancelarii parafialnej. Wyjazd o godz. 6.00.

6. Na 15 czerwca jest planowana Ekstremalna Droga Krzyżowa z Sulejowa do Przedborza (30 km).

7. Pozdrawiamy wszystkich Jubilatów i Solenizantów.