1. Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego. Przygotowaniem do niej była codzienna Oktawa z Koronką do Miłosierdzia Bożego i tekstami z „Dzienniczka” św. Siostry Faustyny. Dziś po Mszy św. O godz. 18.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  2. Przypominam, że dziś w Domu Kultury o godz. 15.00 obejrzymy znakomity film o św. Bracie Albercie „Nędzarz i Madame”. Będą wraz z nami p. Magdalena Michalak grająca rolę Madame (Heleny Modrzejewskiej) oraz reżyser Wiktor Ludwig – po filmie spotkanie z tymi twórcami. Zapraszamy wszystkich na ten film, który pięknie wpisuje się w Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Szczególne zaproszenie kieruję do młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania – niech udział w tym filmie i spotkaniu będzie jednym z elementów przygotowania do Bierzmowania.
  3. Przypominam, że już w najbliższą sobotę (30 kwietnia) czeka nas następne wydarzenia. O godz. 20.00 w naszej świątyni będzie wielki koncert, podczas którego wystąpi znany muzyk Krzesimir Dębski oraz Andrzej Rybiński – znany z zespołu „2 plus 1” (Windą do nieba, Choć, pomaluj świat). Muzykom będzie towarzyszyła także nasza przedborska orkiestra.
  4. W środę, która jest ostatnią środą miesiąc, po Mszy świętej o godz. 18.00 WIECZÓR CHWAŁY. Zapraszamy.
  5. Natomiast już jutro, 25 kwietnia, jak co miesiąc, gromadzimy się o g. 15.00 na koronce do MB. Następnie będzie adoracja do Mszy świętej o 18.00.
  6. W piątek (29.04) spotkanie Bractwa Szkaplerza w Domu Formacji.
  7. Już w następną niedzielę rozpoczynamy maj, miesiąc Matki Bożej. Nabożeństwa Majowe o godz. 17.30 a o godz. 21.00 Apel Jasnogórski. Matka Boża Serdeczna czeka na te apelowe spotkania. 1 maja podczas Mszy św. o g.18.00 Uroczyste Zawierzenie św. Józefowi – odczytanie Aktu zawierzenia i złożenie symbolicznych kwiatów.
  8. We wtorek o g. 16.00 próba przed I-szą Komunią św.
  9. W czwartek o 16.00 spotkanie z rodzicami przygotowujących się do Bierzmowania
  10. Pozdrawiamy wszystkich Jubilatów i Solenizantów