1. Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego. Uświadamiamy sobie jak Bóg „jest bogaty w Miłosierdzie”. Przeżyjmy ten dzień w radości serca, że Bóg mnie kocha. Zapraszamy dziś o godz. 15.00 do naszej świątyni na Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Tym bardziej uzasadnione jest to modlitewne spotkanie, że mamy Relikwie Krzewicielki Miłosierdzia Bożego, świętej Siostry Faustyny. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na Caritas.
  2. Trwają bardzo intensywne przygotowania do Misterium, które nosi tytuł „Do końca nas umiłował”. Ono bardzo pięknie wpisuje się w tajemnice dzisiejszej niedzieli i Okresu Wielkanocy. Myślałem, że zdołamy przygotować to misterium na dzisiejszą niedzielę, ale nie daliśmy rady. Na premierowy pokaz zapraszamy w najbliższą sobotę, 22 kwietnia, o godz. 16.00 i 19.00 do Domu Formacji. W najbliższych dniach będą się odbywały intensywne próby. Proszę z tego miejsca wszystkich, którzy biorą udział w misterium o obecność.
  3. Od maja rozpocznie się seria Katechez przygotowujących do małżeństwa. Wszyscy, którzy w najbliższym czasie planują zawarcie małżeństwa, powinni zgłosić się na katechezę.
  4. Pozdrawiamy Solenizantów i Jubilatów tego tygodnia.