1. Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego. Wszyscy skierujmy swoje serca ku Bożemu Miłosierdziu prosząc o łaskę zdrowia dla chorych, szczególnie dotkniętych koronawirusem i wszystkich walczących o zdrowie i życie. Dziś o godz. 15.00 zgromadzimy się w naszej świątyni parafialnej, by pomodlić się Koronką do Bożego Miłosierdzia. Ci, którzy nie będą mogli być z nami, mogą się łączyć drogą internetową.
  2. Wczoraj grupa „Wojowników Maryi” wraz z ks. Dominikiem udałasię na rekolekcje do Mediugorje. Pamiętajmy o nich w modlitwie.
  3. W związku z ograniczeniem ilości osób na Mszy świętej, trudną sytuację przeżywa każda parafia nie mając wystarczającej ilość środków koniecznych do finansowania zobowiązań. Tym bardziej jesteśmy wdzięczni za każdą ofiarę złożoną na konto parafialne. Jest ono dostępne na dole gazetki parafialnej, a na stronie internetowej parafii. Problemy przeżywają także instytucje diecezjalne, między innymi Caritas diecezjalna, nie mając odpowiednich środków finansowych. Wielkie trudności przeżywa także prasa katolicka, m. innymi „Gość Niedzielny”, ponieważ spadek prenumerata.
  4. Pozdrawiamy wszystkich Solenizantów i Jubilatów najbliższego tygodnia.