1. W najbliższy wtorek ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO (MATKI BOŻEJ GROMNICZNEJ). Msze święte w naszej świątyni w tym dniu o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Pamiętajmy o modlitwie w intencji osób konsekrowanych, a także modlitwie w intencji powołań kapłańskich i zakonnych.
  2. Serdecznie zapraszamy w każdy piątek do udziału w Drodze Krzyżową na Dróżkach Modlitewnych, którą pragniemy ofiarować w intencji odnowienia wiary w naszej parafii oraz w intencji parafii. Serdecznie zapraszamy w każdy piątek na godz. 17.00.
  3. Poświęcenie książeczek przed I-szą Komunią świętą odbędzie się w trzech grupach: kl. III a – 2 lutego; III b – 3 lutego; III c – 4 lutego. Wszystkie spotkania będą podczas Mszy świętej o godz. 18.00.
  4. W tym tygodniu I-szy czwartek, I-szy piątek i I-sza sobota miesiąca. W I-szą sobotę miesiąca o godz. 17.30 spotkanie na modlitwie różańcowej.
  5. Przypominamy, że nasza parafia stwarza możliwość systematycznego ubogacania się prasą katolicka. Co tydzień mamy do dyspozycji „Gościa Niedzielnego”, gdzie można znaleźć wiele cennych informacji zarówno z życia Kościoła diecezjalnego jak i ogólnopolskiego. Są też inne tytuły, jak chociażby „Różaniec” adresowany do członków wspólnot różańcowych. Jest dla dzieci „Mały Gość Niedzielny”. Niestety, tylko nieliczne osoby korzystają z możliwości pogłębiania swojej wiedzy religijnej.
  6. Pozdrawiamy wszystkich Jubilatów i Solenizantów tego tygodnia.