1. 2 lutego obchodzimy ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO (Matki Bożej Gromnicznej) a także Dzień Życia Konsekrowanego i tego dnia ogólnopolska zbiórka pieniężna (taca) na potrzeby zakonów klauzurowych. Msze święte w naszej świątyni o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Tradycyjnie w tym dniu poświęcamy świece gromniczne.
  2. W Święto Matki Bożej Gromnicznej, podczas Mszy świętej o godz. 18.00 poświęcenie książeczek do nabożeństwa dla dzieci, które przygotowują się do I-szej Komunii Świętej.
  3. W tym tygodniu I-szy czwartek i I-szy piątek miesiąca. Zapraszamy do udziału szczególnie czcicieli pierwszych piątków miesiąca. W I-szą sobotę m-ca Różaniec na ulicach naszego miasta.
  4. Jutro po Mszy świętej o g. 18.00 spotkanie Bractwa Szkaplerza.
  5. Tydzień temu odbyło się spotkanie chętnych do powstającego kolejnego Kręgu Rodzin Domowy Kościół. Na spotkaniu było 5 par małżeńskich. Wciąż można się zgłaszać do udziału w tej pięknej formacji dla małżonków.
  6. W najbliższych tygodniach będzie podejmowana decyzja o przyznaniu dotacji na prace konserwatorskie, m. innymi w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Bardzo proszę o modlitwę w tej sprawie – zwracam się szczególnie do Wspólnot Żywego Różańca o modlitwę.
  7. Pozdrawiamy Jubilatów i Solenizantów tego tygodnia.