1. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza. Z tej racji są z nami przedstawiciele Rodziny Wyższego Seminarium Duchownego w Radomia. Mamy zaszczyt gościć Ks. Rektora WSD – Ks. Kan. Dr Marka Adamczyka, diakona i dwóch kleryków. Skierują oni do nas Słowo Boże, a my będziemy modlić się w intencji całej wspólnoty seminaryjnej, o nowe powołania do kapłaństwa, a ofiary dziś składane na tacę przeznaczone są na potrzeby tegoż Seminarium.
  2. W najbliższy wtorek przeżyjemy kolejny odpust ku czci naszej Patronki Matki Bożej Serdecznej. Od godz. 12.00 będzie z nami ks. Biskup Piotr Turzyński, który dokona WIZYTACJI KANONICZNEJ parafii. Przed sumą, w wejściu do naszej świątyni, będzie obrzęd wręczenia kluczy do kościoła. Następnie powitanie przez przedstawicieli parafii oraz sprawozdanie z życia parafii przedstawione przez ks. Proboszcza.O godz. 16.00 w Domu Formacji będzie spotkanie ze Wspólnotami działającymi w parafii, następnie, o godz. 17.00 zgromadzimy się na cmentarzy parafialnym i odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Wreszcie o godz. 18.00 w kościele parafialnym ponad 90 osób przyjmie Sakrament Bierzmowania.
  3. W środę podczas Mszy świętej o godz. 18.00 będziemy modlić się w intencji ks. Stanisława oraz ks. Dominika z racji ich imienin – zapraszamy.
  4. 14 maja (sobota) odbędzie się Ekstremalna Droga Krzyżowa z Mnina do Przedborza o długości 28 km. Rozpoczęcie Mszą świętą o godz. 18.00. Zapisy w kancelarii.
  5. W piątek, 13 maja, po Mszy świętej o godz. 18.00 rozpoczynamy Nabożeństwa Fatimskie, które potrwają do października.
  6. W niedzielę, 15 maja, w Domu Formacji wystawa obrazów z gwoździ autorstwa naszego rodaka Marcina Duńskiego. Wystawa od godz. 9:00 do godz. 18:00. Zapraszamy.
  7. Pozdrawiamy wszystkich Solenizantów i Jubilatów tego tygodnia.