1. Dziś już IV Niedziela Adwentu. W sobotę Wigilia Bożego Narodzenia. Zachęcamy do licznego udziału w trwających Roratach – szczególnie dzieci i młodzież przygotowującą się do Bierzmowania. Na zakończenie roratnich spotkań złożymy sobie wigilijne życzenia i wręczymy najbardziej aktywnym dzieciom upominki.
  2. We wtorek, od godz. 9.00 do 11.00 odwiedzimy chorych ze spowiedzią i Komunią święta. Prosimy o zgłaszanie ich.
  3. W środę o godz. 10.00 posługa chorych w Domu Opieki na Tarasie.
  4. Przypominam, że w kancelarii parafialnej a także w zakrystii są do nabycia Świece wigilijne, które stanowią Wigilijne Dzieło Pomocy. Kupując taką świecę pomagasz dzieciom, które są podopiecznymi Caritasu.
  5. Pragnę poinformować, że z woli ks. Biskupa Marka Solarczyka, Ordynariusza naszej diecezji, ks. Dominik zakończył w naszej parafii swoją posługę. Za wieloletnią pracę i serce oddane Wspólnotom, które prowadził, a także za pracę ze scholą i młodzieżą szkolną, składamy mu bardzo serdeczne podziękowania i zapewniamy o modlitwie w intencji jego dalszej pracy kapłańskiej.
  6. Ks. Biskup mianował dla naszej parafii nowego wikariusz, którym jest ks. Michał Bartosiak. Serdecznie go witamy i życzymy błogosławionej pracy w naszej Wspólnocie.
  7. Pozdrawiamy wszystkich Jubilatów i Solenizantów tego tygodnia