1. 27 stycznia, czyli w najbliższą środę, w katedrze radomskiej o godz. 11.00 odbędzie się ingres Pasterza Diecezji do Katedry Radomskiej. Udział w tej uroczystości może wziąć dziekan i jedna osoba z dekanatu. Natomiast wszystkich zachęcamy do modlitwy w intencji Pasterza. Uroczystość będzie transmitowana przez TV Trwam, TV Dami oraz przez radio Plus.
  2. Dzisiejsza niedziela jest „Dniem solidarności z Chorwacją”, którą nawiedziło potężne trzęsienie ziemi. W jego ramach, podczas każdej Mszy Świętej, we wszystkich parafiach będziemy modlić się za poszkodowanych, a przed kościołami przeprowadzimy zbiórkę do puszek na ten cel.
  3. Podjęliśmy nową inicjatywę duszpasterską. Mianowicie w każdy piątek będziemy przeżywali Drogę Krzyżową na Dróżkach Modlitewnych, którą pragniemy ofiarować w intencji odnowienia wiary w naszej parafii oraz w intencji parafii. Serdecznie zapraszamy w każdy piątek na godz. 17.00.
  4. Jutro dzień Świętej Siostry Faustyny—o godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego oraz adoracja do Mszy świętej o g. 18.00.
  5. Pozdrawiamy wszystkich Jubilatów i Solenizantów tego tygodnia.