1. Przypominamy i zarazem zapraszamy w piątek o godz. 8.00 i o godz. 17.30 na „Droga Krzyżowa”, a w niedzielę o godz. 17.30 na Gorzkie Żale. W V Niedzielę Wielkiego Postu rozpoczną się rekolekcje.
  2. W miniony wtorek odbyło się spotkanie z przedstawicielami Zakonu Rycerzy Kolumba. Byli obecni także mężczyźni z naszej parafii. Byłoby wspaniale, gdyby i taka Wspólnota pojawiła się pośród nas. Jest to wspólnota nastawiona na ścisłą współprace z kapłanami i innymi wspólnotami parafii. Jej ideały są bardzo piękne i potrzebne na nasze trudne czasy. Przy wyjściu ze świątyni znajdują się ulotki informacyjne. Każdy, kto zechce zasilić szeregi tej wspólnoty, otrzyma zaproszenie na spotkanie.
  3. W najbliższy poniedziałek, czyli jutro, rozpoczną się spotkania chóru parafialnego. Zapraszamy na godz. 19.00 do Domu Formacji.
  4. Przypominamy, że 27 marca odbędzie Ekstremalna Droga Krzyżowa trasą Ziemi Przedborskiej. Zapisy drogą internetową lub u ks. Stanisława.
  5. W piątek, po Mszy św. o g. 18.00, rozpoczyna się 24-godzinna „Rozmowa z Panem” w Domu Formacji.
  6. Pozdrawiamy wszystkich Jubilatów i Solenizantów. Szczególnie serdecznie pozdrawiamy wszystkie kobiety, które już jutro świętują swój dzień. Dla wielu z nich niczym on nie będzie się różnił od pozostałych dni tygodnia. A byłoby dobrze gdyby, aby każda kobieta, nie tylko jutro, ale zawsze czuła się szanowana i kochana.