1. W najbliższy wtorek, 3 maja, Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski, a także 231 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja. Podczas uroczystej sumy o godz. 12.00 pomodlimy się w intencji naszej Ojczyzny. Po sumie odbędzie się przemarsz pod pomniki i złożenie wieńców. Na zakończenie obchodów będzie uroczysta akademia przygotowana przez młodzież.
  2. Wczoraj o godz. 20.00 w naszej świątyni odbył się koncert, podczas którego wystąpił znany muzyk i kompozytor Krzesimir Dębski oraz Andrzej Rybiński . Muzykom towarzyszyła nasza przedborska orkiestra.
  3. W sobotę, 7 maja, odbędzie się SPOTKANIE MŁODYCH z naszej parafii oraz z pozostałych parafii dekanatu przedborskiego przygotowujących się do Bierzmowania. Spotkanie rozpocznie się o godz. 16.00 w Domu Formacji, a konferencje wygłosi ks. Biskup Piotr Turzyński. Bardzo prosimy, by nikogo nie zabrakło na tym spotkaniu.
  4. Niedziela za tydzień, 8 maja, będzie Niedzielą Powołaniową. Przyjadą do nas klerycy Seminarium Radomskiego wraz z księdzem Rektorem. Klerycy spotkają się podczas Mszy świętej o godz. 9.00 z młodzieżą, a o godz. 10.30 z dziećmi. Prosimy, by rodzice ułatwili te spotkania.
  5. We wtorek po przyszłej niedzieli, 10 maja, odpust ku czci Matki Bożej Serdecznej. Będzie to dzień wizytacji Biskupa Piotra. Podczas Mszy świętej o godz. 12.00 spotkanie z małżonkami parafii, a o 18.00 Bierzmowanie.
  6. Dziś rozpoczynamy Nabożeństwa Majowe o godz. 17.30 a o godz. 21.00 Apel Jasnogórski. Matka Boża Serdeczna czeka na te apelowe spotkania.
  7. W niedzielę, 15 maja, w Domu Formacji wystawa obrazów z gwoździ.
  8. Pozdrawiamy wszystkich Jubilatów i Solenizantów.