1. Dziś rozpoczynają się Rekolekcje Adwentowe, które poprowadzi ks. dr WALTER RACHWALIK – opiekun duchowy i spowiednik Alicji Lenczewskiej, mistyczce, które dzięki objawieniom Pana Jezusa tak wiele mogła nam opowiedzieć o Bogu. Wyjątkowość tegorocznych rekolekcji wynika z dwóch powodów. Jednym z nich jest trwającej pandemii COVID-19. Wiele osób nie będzie mogło bezpośrednio w nich uczestniczyć, ale dzięki dobrodziejstwu jakim jest możliwość transmisji internetowej, wszyscy pragnący w rekolekcjach uczestniczyć będą mieli taką możliwość. Drugim, ważniejszym powodem wyjątkowości rekolekcji jest to, że będą one skupione m. innymi na „Oblubienicy Boga” jaką była Alicja Lenczewska. Jesteśmy wdzięczni Ojcu za to, że zechciał przyjechać do nas. Naszą wdzięczność wyrazimy poprzez modlitwę, a także składając ofiarę na tace w poniedziałek i wtorek. Jutro i we wtorek będzie możliwość nabycia kilku rzeczy: olej O. Pio i figurka, różaniec ku czci 13 cnót NMP za dusze czyścowe i obrazki ojca Matteo.
  1. Plan rekolekcji znajduje się w gablocie. Przypomnę, że spotykamy się w niedzielę według porządku niedzielnego. Natomiast w poniedziałek i wtorek o godz. 7.00, 9.00, 12.00 i 18.00. Dzieci zapraszamy na naukę rekolekcyjną dziś o g. 10.30.
  2. Spowiedź rekolekcyjną planujemy na zakończenie rekolekcji, czyli 15 grudnia. Początek spowiedzi o g. 8.30, z przerwą na śniadanie, następnie od 10.00 do 11.00, od 11.30do g. 12.00. Po południu o g. 15.30 przygotowanie dzieci do spowiedzi, następnie od 16.00 do 18.00 spowiedź.
  3. Do chorych z Sakramentem Pokuty udamy się w sobotę (19 grudnia) od g. 9.00. Prosimy o zgłaszanie chętnych.
  4. Są jeszcze do nabycia kalendarze na 2021 r.
  5. Pozdrawiamy wszystkich Solenizantów i Jubilatów tego tygodnia.