1. Dziś rozpoczniemy rekolekcje adwentowe. Poprowadzi je ks. Kan. Wiesław Szymkiewicz, który jest moim kolegą z roku święceń kapłańskich. Nauki rekolekcyjne będą od niedzieli do wtorku. W poniedziałek i wtorek nauki podczas Mszy świętych o godz. 7.00. 9.00, 12.00 i 18.00. Tradycyjnie we wtorek dzień Sakramentu Pokuty. Kapłani będą w konfesjonałach od godz. 8.30, po południu od 16.00. Spowiedź chorych będzie 18 grudnia od g. 9.00. Wyrazem wdzięczności za rekolekcje będą ofiary złożone na tacę w poniedziałek i wtorek.
  2. Są jeszcze świece na stół wigilijny. Zapraszamy do kancelarii parafialnej lub zakrystii. Są także opłatki i kalendarze misyjne na rok 2022 rok.
  3. W środę, 15 grudnia, Wspólnota świętego Jana Pawła II będzie dziękować Panu Bogu za 7 lat pracy modlitewnoewangelizacyjnej. Chcemy obchodzić ten dzień w sposób szczególny. Będzie z nami ks. Biskup Henryk Tomasik, który o godz. 18.00 będzie celebrował Mszę świętą dziękczynną w intencji Wspólnoty JPII a także innych Wspólnot działających w parafii. Zapraszam na tę Eucharystię wszystkie Wspólnoty, by posłuchać Słowa Bożego. Po Mszy świętej będzie spotkanie w Domu Formacji.
  4. W sobotę i przyszłą niedzielę chór z Ukrainy zaśpiewa kilka pieśni.
  5. Przypominamy o Roratach o 6.30 i 18.00 (dla dzieci).
  6. Pozdrawiamy Jubilatów i Solenizantów tego tygodnia