1. Dziś rozpoczynamy Rekolekcje Adwentowe. Poprowadzi je ks. Kanonik Wiesław Skrzypczyk, proboszcz parafii Chrystusa Nauczyciela w Ostrowcu Świętokrzyskim. Ks. Kan. Wiesław zbudował dwa kościoły i częściowo trzeci. Aktualnie trwają prace wykończeniowe świątyni w Ostrowcu. Naszą wdzięczność za rekolekcje okażemy składając ofiarę na tace w
    dniach rekolekcji.
  2. Przypominam, że w kancelarii parafialnej a także w zakrystii są do nabycia Świece wigilijne, które stanowią Wigilijne Dzieło Pomocy. Kupując taką świecę pomagasz dzieciom, które są podopiecznymi Caritasu. Są 4-ry rodzaje świec (małe po 10 złotych, duży walec złoty po 20 złotych, piramida po 20 złotych i kula także po 20 złotych).
  3. Dziękuję wszystkim, którzy w nocy z piątku na sobotę adorowali Pana Jezusa w Domu Formacji i brali udział w Eucharystii.
  4. Wczoraj, w Domu Formacji, odbyło się spotkanie grupy AA z terenu całej Polski, którzy wsłuchiwali się w referaty i wzajemnie umacniali się w trwaniu na drodze trzeźwości.
  5. W sobotę,17 grudnia, o godz. 10.00 Katecheza przedmałżeńska.
  6. 20 grudnia o godz. 16.00 w Miejskim Domu Kultury w Przedborzu przedstawienie jasełkowe, które zaprezentuje Publiczne Samorządowe Przedszkole z Masłowic. Jest to akcja charytatywna dla chorego dziecka Oskara Skórniewskiego. Bliższe informacje znajdują się na plakacie umieszczonym w gablocie.
  7. Pozdrawiamy wszystkich Jubilatów i Solenizantów tego tygodnia